Тепловые завесы электрические, водяные и воздушные

 (26-10-2017)

Тепловые завесы

Повітряні завіси призначені для розділення зон з різною температурою по обидві сторони відкритих отворів. Це досягається видува високошвидкісного повітряного потоку з утворенням в створі дверного отвору зони підвищеного тиску. Завіса утворює «невидиму двері», не даючи теплому повітрю виходити назовні і не впускаючи холодне повітря в приміщення.

Один з важливих питань у вирішенні даного завдання - захист зовнішніх дверних отворів від перетікання і змішування зовнішнього і внутрішнього повітря. Оптимальним рішенням є установка повітряно-теплових завіс, відтинають внутрішні приміщення від вулиці.

При цьому до цих пір доводиться стикатися з тим, що не лише покупець, але часто і продавець не може визначити параметри, що характеризують ефективність теплової завіси. Найбільш часто це виглядає так: рука підставляється під сопло і визначається «гріє або не гріє». При цьому підставити ту ж руку до підлоги, щоб зрозуміти чи є реальний рух повітря на максимальному видаленні від завіси, практично ніхто не здогадується. Російські виробники недорогих стандартних завіс підтримують дану ситуацію випуском завіс із заниженим витратою повітря, які рекламуються як максимально ефективні по нагріванню.

Між тим, основним завданням повітряно-теплової завіси воздушно тепловая завеса є не нагрів малої кількості повітря до максимальної температури, а створення потужного і широкого повітряного потоку, який забезпечить ізоляцію внутрішніх приміщень від проникнення холодного повітря.

Тому, основними параметрами, що визначають ефективність завіси, є не величина нагріву повітря, а витрата, швидкість і «ширина» (ширина сопла) відсікаючого повітряного потоку. Причому, ці фактори важливі саме в сукупності, так як високої швидкості на виході із завіси можна добитися і при малій витраті, Заузе ширину сопла. Але отриманий таким способом повітряний потік буде «худим», нестабільним, швидко «розмивається», яке втрачає первинну швидкість, не здатним розділити повітря вулиці і приміщення.

Не менш важливим фактором є конструкція сопла, але оцінити її можливо тільки в лабораторних умовах, провівши виміри «розмивання» повітряного потоку при видаленні від завіси.

Як же пояснити ефективність завіси покупцеві, який наполегливо ставить долоню і вимагає щоб «гріло», і хоче, заплативши один раз отримати і повітряну завісу, і систему підігріву приміщення.

Кожен, хто хоч раз стикався з кондиціонерами, знає, що при малій швидкості температура повітряного потоку нижче, але щоб швидко охолодити приміщення потрібно виставляти саме максимальну швидкість. Це так само вірно і для обігріву, хоча тут все ще простіше.

Якщо у двох теплових завіс однакова теплова потужність то абсолютно ясно, що за годину роботи вони віддадуть в приміщення однакову кількість тепла. При цьому, завіса з малою витратою повітря здійснить цей обігрів менш ефективно - за рахунок малої швидкості тепле повітря швидше підніметься вгору, де утворює теплову «шапку». Мала витрата також не дасть їй можливість «прокачати» весь обсяг приміщення, і, в основному, нагріється повітря поряд з завісою, який і вийде при першому відкритті дверей. У завіси з великою витратою повітря процес нагрівання буде більш тривалим, але більш ефективним. Наприклад, якщо є дві завіси з однаковою потужністю, але перша з них має витрата в два рази менший ніж друга, то величина нагріву за одноразовий прохід повітря у першої завіси буде в два рази більше, але друга за той же час з «першої» прокачає подвійний об'єм повітря і сумарний нагрів буде таким же. За рахунок більшого повітряного потоку перемішування повітря буде більш ефективним, нагрівання повітря більш рівномірним і, крім того, в разі відкриття дверей дана завіса забезпечить кращий захист від догляду теплого повітря.

З вищесказаного випливає, що завіси з великою витратою повітря мають найвищу ефективність при використанні як за прямим призначенням, так і для підігріву приміщення.

Що ж робити, якщо покупець наполегливо вимагає, «щоб гріло»?

Одним з варіантів вирішення цієї проблеми є використання пульта управління завісою з можливістю вибору витрати повітря. На малій витраті можна досягти найбільшого нагріву проходить повітря, на великому - створити реальну перешкоду холодному повітрю вуличному. При використанні даного пульта вибір режиму роботи залишається за покупцем.

Тепловые завесы Ballu

При відкриванні дверей йде активний повітрообмін: тепле повітря залишає приміщення, а холодне повітря з вулиці проникає всередину, викликаючи загальне зниження температури і створюючи протяги. Особливо це помітно в магазинах, торгових павільйонах, виробничих і складських приміщеннях, де двері та ворота значну частину часу бувають відкриті. Теплові завіси Ballu створюють високошвидкісний потік по всій площі дверного або воротного отвору, який стає невидимою повітряної перепоною на кордоні зон з різною температурою. Повітряні завіси запобігають втрати тепла і забезпечують комфортне перебування всередині приміщення. При закритих дверях повітряна завіса Ballu може працювати як тепло-вентилятор.

Неправильно думати, що повітряні завіси - товар виключно сезонний. У теплу пору року їх можна ефективно використовувати в приміщеннях, що кондиціонують для запобігання втрат охолодженого повітря. Крім того, повітряна завіса - перешкода на шляху комах, вихлопних газів і пилу.

Індустріальна Група Ballu послідовно домагається збалансованості асортименту і високих технічних характеристик. Приміром, у теплових завісах до 9 кВт використовується спеціальний нагрівальний елемент «Стітч», який дозволяє моментально виходити на заданий температурний режим. У більш потужних теплових завісах (потужністю 9 кВт і більше) для нагріву використовують високоефективний, не спалює кисень ТЕН.

Рейтинг: 5.00 из 5 основан на 4 оценках - 4 отзывов


 •      2017-11-28     Рейтинг 5 из 5 звезд
  interesno kak ono rabotaet
 •      2017-11-22     Рейтинг 5 из 5 звезд
  Очень хорошо. А сколько у вас будет стоит подключение кухонной вытяжки. 0972446815 Дария
 •      2017-10-28     Рейтинг 5 из 5 звезд
  Лучшая цена на рынке
 •      2017-10-21     Рейтинг 5 из 5 звезд
  Нормально взял 5 штук за 450
Оставить отзыв
)}