По яким критеріям варто обирати лоти з необробленою деревиною в системі ProZorro. Sale

Деревина – це все ще один з найбільш популярних ресурсів. Дана категорія сировини активно використовується в самих різних напрямках, починаючи з виготовлення меблів та закінчуючи сірниками, карнизами, аксесуарами й іншими виробами. Відповідно, кількість лотів з деревиною в системі ProZorro. Sale також поступово зростає.

Досить важливим момент є той факт, що самі торги в системі ПроЗорро. Продажі ви не знайдете. Даний ресурс – це певна база даних та контролюючий орган, де зберігається вся відповідна інформація. Що стосується безпосередньо самих аукціонів, то вони проходять на електронних майданчиках.

Серед найбільш відомих можна виділити сайт sale.ueex.com.ua. Даний ресурс надає широкий перелік напрямків в онлайн-торгах. Починаючи з 2020-го року, коли держава зобов’язала лісові господарства реалізовувати ліс на онлайн-аукціонах, на цьому сайті відкрився і цей напрямок. Що стосується безпосередньо самих категорій деревини, то одним з ходових розділів вважається ліс-кругляк.

Де ліс кругляк має найбільший попит

Україна – це одна з держав, яка все ще може похизуватися серйозними запасами подібної сировини. Особливо це стосується Карпат, де зосереджена велика частина найбільш якісного лісу кругляка.

При цьому, говорячи про конкретні регіони, не можна не відмітити той факт, що в київській області продажі лісу-кругляка тільки зростають. Одна з причин – це розміри самої київської області. Окрім цього, це добре пояснюється великою кількістю підприємств, які мають прямий зв’язок з обробкою лісу та його використання при виготовленні меблів.

На що потрібно звертати увагу при виборі лоту

Одна справа, коли мова йде про користування фільтрами. На сайті можна елементарним чином обрати цікавий регіон, тип обробки, структуру деревини, породу, якість й так далі. При цьому, є ще додаткові моменти, які стосуються безпосередньо обраної партії сировини.

Мова йде про такі моменти, як:

  • Дата фасування – дуже часто, учасники торгів не намагаються дізнатися про те, коле саме була вирубана та заготовлена та чи інша партія лісу. Насправді ж, цей момент може бути досить важливим. Чим довше деревина знаходиться на складах й знаходиться в контакті с різними подразниками та нестабільними кліматичними явищами, тим швидше її стан буде погіршуватися;
  • Наявність кори – зазвичай, ліс кругляка продається саме в необробленому вигляді. При цьому, є окремі випадки, коли лісні господарства очищають деревину від кори та сучків. Цей момент для багатьох учасників може стати швидше недоліком, тому на це також потрібно звертати увагу;
  • Стан деревини – великою перевагою сучасного формату онлайн торгів є можливість ознайомитися з фотоматеріалами. Цей момент не варто ігнорувати і по можливості варто більш детально продивлятися, в якому стані знаходиться запропонований лот з лісом-кругляком. Головний критерій – це відсутність вражених ділянок. Тобто, на стволі дерева не повинно бути гнилі, грибків та інших не зовсім приємних явищ;
  • Вартість – початкова ставка для участі в торгах також має значення. Варто зазначити, що вона визначається не самим господарством, а відповідною комісією.

Ви можете почитати більш детально про реалізацію лісу—кругляка в Київській області на сайті УЕБ, якщо перейдете за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/kupyty-lis-kruglyak-u-kyqivsqkij-oblasti-na-prozorro-prodazhisale.ueex.com.ua. Сайт знаходиться у вільному доступі й скористатися його послугами може кожен.

Контакты

г. Киев Чабаны Ул., дом 6/В

Тел.: +380 (044) 526-74-27

Тел./Факс: +380 (067) 555-74-98

Почта: info@coldair.kiev.com

Кондиционеры CH