Правила продажу арештованого майна на sale.uub.com.ua

Сьогодні електронні аукціони є стандартним варіантом придбання нерухомості або державних закупівель. Завдяки створенню прозорої державної системи універсального обміну в Україні Всі потенційні покупці на аукціоні мають однакові права.

Часто для того, щоб отримати повідомлення про придбання майна, вилучення рішення виконавчого комітету та наявність привабливої ​​невеликої земельної ділянки для продажу, необхідно зареєструватися в обмін. Завдяки високотехнологічним розробкам можна здійснювати різні маневри через особистий кабінет.

Вилучення майна

Більшість об’єктів нерухомості часто купують на аукціоні на Універсальній біржі України за адрескоюhttps://sale.uub.com.ua/news/pravyla-provedennya-torgiv-areshtovanym-majnom-na-majdanchyku-uub. Колись таке майно пропонувалось як застава, але воно було придбане через невиконання зобов’язань і не було повернена. Це право власності буде передано на баланс банку та оголошено банкрутом. Банки в цій ситуації підлягають ліквідації з усією масою, цю проблему вирішує фонд гарантування вкладів.

Саме фонд використовує інвентаризацію та облік усіх активів, що відображаються партіями на прозорій електронній платформі. Більшість вилучених об’єктів нерухомості:

  • Нерухомість, тобто житлові приміщення, земельні ділянки та нежитлові приміщення.
  • Рухомі товари, які часто пропонуються як транспортні засоби, оргтехніку чи побутову техніку.
  • Позики, що відповідають кредитній угоді.

Якщо термін виплат минув і є документальні підтвердження непрацездатності, усі ці активи можна придбати та продати на аукціоні. Кожен, хто зареєстрований на Українській універсальній біржі, може володіти цим майном.

Як продати майно, придбане на території України

Продаж вилучених активів можна здійснити за допомогою аукціонів на нашій торговій платформі, як мобільних, так і нерухомості, пов’язаних із прозорою системою. Українська універсальна біржа має досить високе визнання, видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Контакты

г. Киев Чабаны Ул., дом 6/В

Тел.: +380 (044) 526-74-27

Тел./Факс: +380 (067) 555-74-98

Почта: info@coldair.kiev.com

Кондиционеры CH