Реалізація арештованого нерухомого через електронні торги в системі Прозорро

Prozorro.Sale на ринку вже 3 роки. За цей час в ній з’явилося багато нових напрямків і безупинно розвиваються старі. Одне з найбільш затребуваних — це продаж арештованого майна. До нього відносяться всі об’єкти, які були вилучені у боржників фінансових установ. ЇхБільш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/ekspertna-otsinka-neruhomosti-v-harkovi/.

Електронні аукціони — це єдиний спосіб торгівлі арештованим майном неплатоспроможних осіб або підприємств. Це має велике значення, тому що державі належить безліч таких об’єктів. До прийняття закону про торгівлю через систему аукціонів було незрозуміло, як описувалося арештоване майно, в чиї руки і на яких умовах воно потрапляло.

Десятки випадків були винесені на загальний огляд, коли висловлювалися підозра на проведення махінацій і корупцію під час передачі майна банкрутів. Соотвественно довіру до держави відсутнє і з цим потрібно було щось вирішувати.

Уряд країни прийняв рішення перейти в систему Прозорро. Вона вже встигла заслужити довіру громадян, тому доцільно здійснювати купівлю-продаж заарештованих об’єктів через неї. Це дозволяє будь-якому охочому українцеві вибрати цікавий для себе лот на сайті УУБ. Торги проходять на повністю прозорих умовах, а доступ до них є у всіх громадян. Для участі в них не потрібно витрачати багато часу, їхати куди-небудь, все проходить в електронному форматі. У разі виграшу в аукціоні договір так само можна підписати за допомогою ЕЦП.

Завдяки такому підходу у всіх громадян країни з’явилася можливість претендувати на арештоване майно банкрутів на рівних умовах. Щоб не пропустити цікаві лоти можна підписатися на розсилку біржі і на e-mail будуть приходити всі потенційно актуальні пропозиції.

На електронних торгах можна знайти великий перелік різних товарів. Це може бути: рухоме майно, нерухомість, техніка. Як арештованого майна може бути борг перед державою за несплату податків, вилучені об’єкти контрабанди, заборгованості ща несплату аліментів, заборгованість по заробітній платі перед працівниками. Для банків реалізація майна в рахунок непогашених кредитів одна з найпопулярніших схем.

В аукціонах можуть взяти участь всі, без обмежень за віком. Єдина умова — наявність документа, що посвідчує особу. Це можуть бути не тільки громадяни України, а й іноземці. Для участі у заході потрібно пройти реєстрацію на сайті УУБ, заповнити всі поля, потім вибрати цікавий лот і подати на нього заявку. Щоб система її прийняла потрібно буде сплатити гарантійний внесок (в особистому кабінеті з’явиться квитанція з реквізитами, сплатити її можна як через інтернет-банкінг, так і через будь-який банк України).

Торги проводяться одним днем. Всього в них 3 раунду. У кожному з них учасникам виділяється по 3 хвилини, щоб зробити ставку. Після закінчення аукціону автоматично визначається переможець. Інформація про нього публікується у відкритому доступі. Тим, хто програв повертається гарантійний внесок, а виграв приходить рахунок на оплату лота. На це виділяється певна кількість часу. У разі несплати аукціон вважається не відбувся і перемога анулюється або переходить учаснику, який робив другу за величиною ставку. Після оплати потрібно укласти договір на придбане арештоване майно.

Контакты

г. Киев Чабаны Ул., дом 6/В

Тел.: +380 (044) 526-74-27

Тел./Факс: +380 (067) 555-74-98

Почта: info@coldair.kiev.com

Кондиционеры CH